• Temperatura, klimatyzacja, chłodnictwo, wentylacja, rekuperacja.

Autorzy

Osoby piszące teksty na niniejszy blog przede wszystkim są szczerze zainteresowane tematyką kontroli temperatury. Od lat poszerzają swoją wiedzę na temat klimatyzacji, chłodnictwa, wentylacji oraz rekuperacji. Ich uwadze nie umkną żadne nowinki techniczne w tych dziedzinach. Wciąż pytają: jak to działa? dla kogo zostało stworzone? w jakich warunkach najlepiej z tego rozwiązania korzystać? co dokładnie daje ono użytkownikowi?

Kiedy zdobywają wszystkie niezbędne odpowiedzi, systematyzują zdobytą wiedzę. Teraz chcą się nią podzielić z szerszym kręgiem osób zainteresowanych kontrolą temperatury i wykorzystywaniem jej w codziennym życiu – zarówno prywatnym, jak i zawodowym.

Opierają się na pewnych źródłach wiedzy, gdyż zdają sobie sprawę, że tylko w ten sposób zdobędą pełnowartościowe informacje, które będzie można wykorzystać w życiu i którymi można podzielić się z innymi.

Autorzy tekstów stawiają na konkretne wiadomości, poparte poważnymi źródłami z dziedziny kontroli temperatury; ich teksty są więc wartościowe pod względem merytorycznym.